Láska, zdravie, šťastie, prosperita je v každom z nás..

1)Metódou RUŠ odblokujem všetky vaše mentálne a emočné bloky, ktoré vám bránia vo vašom zdraví, štastí, láske, prosperite… Úspešne zmeníte svoj život k lepšiemu a účinok je nielen rýchly ale aj trvalý. Klient si touto metódou vyrieši krízu,i finančnú, akékoľvek fóbie, aj sociálne, strachy, obavy, úzkosti, ľútosť, smútok, depresie, stres, zlosť, nenávisť, hnev, žiarlivosť, závisť, prežitý šok, pocit samoty, nelásky, odlúčenia, pocit vyhorenia, strach zo smrti, utrpenia a bolesti, anorexiu, bulímiu, alergie, migrény, závrate, traumy z rozvodu a rozchodu….(www.metodarus.cz)

2) KRANIOSAKRÁLNA TERAPIA– je veľmi jemný a účinný prístup k práci s telom, ktorý spája odborné znalosti s citlivosťou a intuíciou terapeuta. Táto neinvazívna technika používa malý tlak asi 5 gramov na odstránenie blokov v kraniosakrálnom systéme a tak napomáha obnovovať jeho voľný pohyb. Terapia je klinicky efektívna pri podporovaní schopností tela liečiť sa samo, predstavuje prirodzenú manuálnu terapiu, ktorá je preventívne, liečebne, psychologicky, emocionálne a rovnako tak anatomicky a somaticky zameraná.

3) BOWEN TERAPIA – je reflexná stimulácia organizmu s cieľom nastolenia biochemickej, imunitnej, emocionálnej harmónie organizmu. Ide o nastolenie harmonizácie toku čchi energie v tele a odstraňovanie blokov na energetickej úrovni. Ide teda o celkové nastolenie energetickej harmónie celého tela, čím sa človek stáva zdravší, vitálnejší. (www.bowen.cz)

4) SKENAR TERAPIA – organizmus je udržiavaný v zdraví pomocou adaptačných procesov. Ak sa tieto procesy narušia, vzniká choroba. Skenar terapia nastolí rovnováhu v tele a to biochemickú, imunitnú, neurovegetatívnu, emocionálnu a psychosomatickú a tak privedie organizmus späť k zdraviu. Skenar prístrojom sa v podkoži aktivujú receptory a všetky typy nervových vlákien. Z podkožia je impulz vedený do príslušného centra mozgu. Tu sa informácia zpracuje a spätne sa vyšle korekčný signál do príslušných oblastí s následným vylúčením neuropeptidov. Tým sa mení chemická reakcia v bunkách, bunky sa ozdravujú a to vedie k procesu uzdravovania organizmu. Indikácie : ortopedické, neurologické, interné, gynekologické ochorenia a iné.

 

 

Print Friendly
Streda 26. októbra 2016 Dnes je 26. 10. 2016
Mapa Stránok