Láska, zdravie, šťastie, prosperita je v každom z nás..

1) ThetaHealing® je inšpiratívna komplexná meditačná technika, ktorá prináša nové pohľady na život a umožňuje prežívať nový, krajší, plnohodnotnejší a zdravší život. Vďaka svojej komplexnosti má vplyv na pracovný, osobný, duchovný život. Aj na to hlavné – na zdravie. Jej účinky sú okamžité a je skutočne pre každého. Pracuje s presvedčeniami uloženými hlboko v našom podvedomí a umožňuje nájsť a odhaliť nepotrebné negatívne programy, presvedčenia a vzorce správania, ktoré následne nahrádza pozitívnymi. Toto umožňuje využívať naplno schopnosti, zručnosti, prirodzené nadanie, ktoré sú v každom z nás a pozitívne napredovať v živote. Metóda umožňuje získať prístup k vlastným intuitívnym schopnostiam a napredovaniu v živote a je kľúčom k harmónii Vašej duše a tela prinášajúca vnútornú slobodu a radosť zo života. Technika je vhodná skutočne pre každého a ponúka možnosti rozvoja a sebapoznania či už v duchovnom živote alebo v profesionálnej kariére.

Čo mi umožní ThetaHealing® :

 • Úsmev, radosť a lásku každý deň
 • Osobný či partnerský život v harmónii
 • Úspech v profesionálnom živote a odhalenie svojich schopností, ich rozvoj
 • Duchovný rozvoj, rast, harmóniu a pochopenie životného poslania
 • Nájdenie pôdy pod nohami, možnosť nadýchnuť sa, možnosť vidieť šance okolo Vás
 • Hojnosť
 • Pochopenie toho čo Vás brzdí, toho čo Vám bráni ísť ďalej..
 • Dôvod toho prečo sa neustále opakujú situácie, ktoré Vás zastavujú a nútia uvažovať..
 • Odhalí skryté dôvody hnevu, frustrácie, fóbií a smútku
 • Ovplyvňuje Vás okolie a jeho reakcie a tie Vám neumožňujú vidieť to pozitívne čo je pred Vami?
 • Neviete si poradiť s pocitmi, ste v tomto svete stratení?

ThetaHealing® je meditačná technika, ktorá v spolupráci s Najčistejšou Univerzálnou Energiou Stvorenia umožňuje pracovať u klienta s hlbokými blokmi, emočnými vzorcami uloženými v podvedomí a tieto následne transformovať za účelom dosiahnutia zlepšenia kvality života.
ThetaHealing® nie je spojená so žiadnym náboženstvom. Technika pracuje s najčistejšou tvorivou energiou lásky, ktorá je prístupná každému z nás, je však potrebné veriť, že s ňou môžeme a máme právo spolupracovať. ThetaHealing®  nás naučí ako využívať vlastnú prirodzenú intuíciu prostredníctvom spojenia s bezpodmienečnou láskou Tvorivej Energie, ktorá je zdrojom liečivej sily a lásky. Techniku je možné využiť na pomoc priateľom, rodine, zvieratám aj rastlinám.

 

2)  REBIRTHING – VEDOMÉ DÝCHANIE

Vedomé dýchanie je spôsob, ako sa prepojiť so svojím telom, jeho živosťou a radosťou, ako objaviť svoju vnútornú silu a energiu, ako žiť život podľa svojich prianí a predstáv.

viac sa dočítaš v samostatnej zložke Rebirthing – vedomý dych

3) Vnútorná žena, vnútorný muž

prečo je dôležité mať v hármónií, v spolupráci  VŽ a VM  viac v článku tu https://cestaduse.wordpress.com/2016/10/20/kryon-rovnovaha-polarity-muze-a-zeny/

/skopírovať a prilepiť do hľadača/

4) KRANIOSAKRÁLNA TERAPIA– je veľmi jemný a účinný prístup k práci s telom, ktorý spája odborné znalosti s citlivosťou a intuíciou terapeuta. Táto neinvazívna technika používa malý tlak asi 5 gramov na odstránenie blokov v kraniosakrálnom systéme a tak napomáha obnovovať jeho voľný pohyb. Terapia je klinicky efektívna pri podporovaní schopností tela liečiť sa samo, predstavuje prirodzenú manuálnu terapiu, ktorá je preventívne, liečebne, psychologicky, emocionálne a rovnako tak anatomicky a somaticky zameraná.

5) BOWEN TERAPIA – je reflexná stimulácia organizmu s cieľom nastolenia biochemickej, imunitnej, emocionálnej harmónie organizmu. Ide o nastolenie harmonizácie toku čchi energie v tele a odstraňovanie blokov na energetickej úrovni. Ide teda o celkové nastolenie energetickej harmónie celého tela, čím sa človek stáva zdravší, vitálnejší. (www.bowen.cz)

6)  Metódou RUŠ odblokujem všetky vaše mentálne a emočné bloky, ktoré vám bránia vo vašom zdraví, štastí, láske, prosperite… Úspešne zmeníte svoj život k lepšiemu a účinok je nielen rýchly ale aj trvalý. Klient si touto metódou vyrieši krízu,i finančnú, akékoľvek fóbie, aj sociálne, strachy, obavy, úzkosti, ľútosť, smútok, depresie, stres, zlosť, nenávisť, hnev, žiarlivosť, závisť, prežitý šok, pocit samoty, nelásky, odlúčenia, pocit vyhorenia, strach zo smrti, utrpenia a bolesti, anorexiu, bulímiu, alergie, migrény, závrate, traumy z rozvodu a rozchodu….(www.metodarus.cz)

 

 na každú terapiu sa môžete objednať na čísle 0910 485 406 alebo e-mailom na stellasemjanova@gmail.com

s láskou sa teším na vás

želám vám krásny radosťou naplnený život

Print Friendly
Sobota 10. decembra 2016 Dnes je 10. 12. 2016
Mapa Stránok